KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7906132
nr 790 6132
Edward Berggren
(1876-1961), Sverige
Blandteknik, Edward Berggren (1876-1961), man i gränd, monogramsignerad, motivets mått: 24x15
Utrop:
2.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:11:33
100 kr
200 kr
200 kr
Edward Berggren
Läs mer om Edward Berggren